PracaOferty pracy Tomaszów Mazowiecki › Produkcja płytek ceramicznych. Solidna podstawa i SUPER DODATKI

Kto szuka:

OTTO Work Force

Produkcja płytek ceramicznych. Solidna podstawa i SUPER DODATKI

Lokalizacja:

Tomaszów Mazowiecki

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

Jeden z największych polskich producentów płytek ceramicznych czeka na Ciebie! Produkty, które będziesz wytwarzać dostępne są w 40 krajach świata. Firma ma pięć aktywnych oddziałów w regionie łódzkim, zatrudniających łącznie 1700 osób. Zostań częścią tej ekipy!

lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

forma zatrudnienia: umowa o prace tymczasową

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i gwarancję godzin
  • Świetne dodatki do wynagrodzenia +40% za pracę w nocy, + 3 zł/h – za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Możliwość tygodniowej wypłaty wynagrodzenia
  • Wsparcie koordynatorów OTTO
  • Rekrutację on-line
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Czym będziesz się zajmować?

  • Obsługa i regulacja maszyn i urządzeń
  • Sprawdzanie jakości wytwarzanych produktów i ich zgodności z przyjętymi standardami
  • Usuwanie wad produktów
  • Monitorowanie osiąganych wyników
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i uprawnienia na wózki widłowe. Jednak jeśli go nie posiadasz, bez obaw! Wielu rzeczy możesz nauczyć się u nas!

Zgłoś się już teraz – nasz rekruter wkrótce do Ciebie zadzwoni. Wtedy będziecie mogli porozmawiać o warunkach zatrudnienia. Czekamy na Ciebie!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: OTTO Work Force

branże: Produkcja / Przemysł