PracaOferty pracy Kraków › Kierownik ds. pracowników tymczasowych

Kto szuka:

Praca.pl Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik ds. pracowników tymczasowych

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie dostawcami tymczasowych pracowników, wraz z dostarczaniem wiedzy i dbaniem o efektywność,
  • Tworzenie strategii dotyczących siły roboczej,
  • Współpraca z klientami i dostawcami aby zarządzać codziennymi zadaniami i rozwiązywać problemy,
  • Odpowiedzialność za usprawnienia procesowe oraz rozwiązywanie eskalacji w ramach zarządzania pracą tymczasową,
  • Koordynowanie dostawców usług,
  • Wdrażanie systemów wsparcia pracy tymczasowej globalnie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w zatrudnianiu pracowników tymczasowyc,
  • Znajomość systemów zarządzania pracą i dostawcami,
  • Kompetencje komunikacyjne i analityczne,
  • Praktyka w inicjatywach wprowadzających/systemach wsparcia/testowaniu i szkoleniu,
  • Biegła znajomość języka angielskiego, preferowany drugi język (hiszpański, francuski, włoski),
  • Umiejętność samodzielnej pracy i strategicznego planowania.

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o pracę,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Świadczenia pracownicze;
  • Środowisko sprzyjające nauce i rozwojowi.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Praca.pl Sp. z o.o.

branże: HR