eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szczecin › SALOWA/SALOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SALOWA/SALOWY

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0765

Obowiązki:

- utrzymywanie higieny oraz dezynfekcja urządzeń medycznych oraz pomieszczeń w obszarze sal chorych i bloków operacyjnych,
- segregowanie bielizny oraz transportowanie jej do miejsca określonego przeznaczenia,
- usuwanie odpadów medycznych z poszczególnych pomieszczeń,
- segregowanie i transportowanie do miejsca składowania odpadów,
- pełnienie funkcji pomocniczych przy obsłudze i opiece nad pacjentem

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Wymagania pożądane:

Umiejętności i uprawnienia:

  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Miejsce pracy: POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 72, 70-111 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny można przesłać pocztą lub złożyć osobiście w Dziale Kadrowo - Płacowym Szpitala (budynek Dyrekcji, 1 piętro, pok. 4 lub 5).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja