eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szczecin › Pracownik Biurowy

Kto szuka:

PZ Stettin TeamWork

Stanowisko:

Pracownik Biurowy

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • kontakt mailowy i telefoniczny w j. niemieckim
  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników oddelegowanych
  • bieżący kontakt z biurem księgowym mieszczącym się na terenie Niemiec
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji wewnętrznej
  • dbanie o relacje z pracownikami delegowanymi

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • dokładność oraz rzetelność przy wykonywaniu zadań
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • biegła znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
  • znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie B2 / C1

Firma oferuje:

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: PZ Stettin TeamWork

branże: Administracja biurowa