eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szczecin › Mechanik

Kto szuka:

Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracach remontowych maszyn i urządzeń;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na 2 zmiany;
  • Gotowość do pracy przy sprzęcie zlokalizowanym na halach i placach składowych;
  • Zaangażowanie i chęć do nawiązania długofalowej współpracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres obowiązków:
  • Bieżąca konserwacja sprzętu przeładunkowego (żurawi szynowych i samojezdnych, wózków widłowych, ładowarek, suwnic);
  • Bieżące naprawy i prace konserwacyjne w obrębie wag kolejowych i samochodowych, zespołów pompowych oraz kompresorów;
  • Przeprowadzanie planowanych przeglądów i konserwacji w/w maszyn i urządzeń.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • System nagród miesięcznych;
  • Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Darmowy dostęp do siłowni zakładowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Elektryk Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Standardization PMO Consultant

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-19

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny