PracaOferty pracy › Specjalista ds. Rozwoju Elektromobilności (stacje ładowania)

Kto szuka:

ELOMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Specjalista ds. Rozwoju Elektromobilności (stacje ładowania)

Lokalizacja:

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych dzierżawą miejsc parkingowych pod ładowarki lub montażem stacji ładowania pojazdów elektrycznych,
  • Przeprowadzanie audytów i wizji lokalnych u klientów,
  • Sporządzanie i negocjowanie ofert dla klientów,
  • Współpraca z działem technicznym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży do wymagających klientów B2B (atutem będzie znajomość branży energetycznej),
  • Działalności na wyłączność ze 100% zaangażowaniem (alternatywnie szukamy również partnerów handlowych, którym nie nakładamy celów sprzedaży - mogą traktować współpracę jako zajęcie dorywcze),
  • Umiejętności pracy w terenie, pod presją czasu oraz realizacji nałożonych celów,
  • Praktyczne zdolności do wyszukiwania klientów i prowadzenia rozmów sprzedażowych (wielokanałowo – online + offline),
  • Zainteresowanie branżą elektromobilności (głód wiedzy i praktyki w tym obszarze),
  • Znajomość narzędzi komputerowych potrzebnych do pracy w sprzedaży (CRM, portale społecznościowe, mailing, MS Office, itp.),
  • Bardzo dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły,
  • Komunikatywność, kreatywność i pasja.

Firma oferuje:

Proponujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe i prowizyjne) adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • Możliwość budowy własnej struktury sprzedażowej (partnerzy, handlowcy),
  • Rozwój w nowoczesnym i rozwijającym się rynku elektromobilności,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie, w której dbamy o wzajemne zaufanie, szacunek i wsparcie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer),
  • System szkoleń produktowych i technicznych, Wsparcie marketingowe w realizacji celów sprzedaży,
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizowania własnych pomysłów,
  • Stabilne zatrudnienie (B2B lub innej wybranej formie – np. umowie zlecenie, umowie o pracę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: ELOMOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

branże: Sprzedaż