PracaOferty pracy Świebodzice › Monter urządzeń elektrycznych (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Monter urządzeń elektrycznych (m/k)

Lokalizacja:

Świebodzice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • montowanie szaf elektroenergetycznych pod kątem mechanicznym i elektrycznym,
  • prefabrykacja rozdzielnic średniego napięcia,
  • wykorzystywanie rysunku technicznego oraz elektrycznego,
  • wykonywanie podstawowych prac ślusarskich.

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie (elektryka, mechanika),
  • umiejętność odczytywania rysunku technicznego,
  • chęć do pracy i nauki nowych rzeczy,
  • zaangażowanie,
  • przestrzeganie norm BHP oraz standardów jakości.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie od 4500 zł brutto,
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu. Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder w Wałbrzychu, ul. Uczniowska 16 na terenie Invest Park, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Bliższe informacje pod nr telefonu 605 150 716.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 38 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Dział techniczny