eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sulejówek › Pracownik mieszalni farb

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Pracownik mieszalni farb

Lokalizacja:

Sulejówek

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pracownik Mieszalni Farb

 Miejsce pracy: Nowy Konik/k.Warszawy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie receptur nowych farb
  • przygotowywanie farb zgodnie z recepturą oraz kontrola jakości
  • akceptacje kolorystyczne wykonanych farb na maszynach (kontrola spektrofotometryczna)
  • tworzenie zapotrzebowań komponentów i wydań farb do zleceń produkcyjnych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (praca z kolorem/barwą, dorabianie farb (offset, flexo)
  • wykształcenia minimum zawodowego (kierunki poligraficzne mile widziane)
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę
  • system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • program wdrożenia do organizacji
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • benefity: dofinansowanie karty sportowej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, system płatnych poleceń pracowniczych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł