eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sulechów › Konsultant ds. rekrutacji

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Konsultant ds. rekrutacji

Lokalizacja:

Sulechów

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania:

  • Znajomość technik rekrutacyjnych, w tym prowadzenia wywiadów i selekcji kandydatów
  • Samodzielność, dobra organizacja czasu oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kategorii B. i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy:

  • Stabilizację zatrudnienia
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia (Umowa o pracę lub umowa zlecenie)
  • Komfortowe warunki pracy przy ulicy Ceramicznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się agencji zatrudnienia
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej w Lux Med i ubezpieczenia grupowego w PZU
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód  służbowy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00
  • Cykliczne szkolenia podnoszące umiejętności

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: HR