PracaOferty pracy Sosnowiec › Technik Testów (elektryka / elektronika)

Kto szuka:

Moltton

Stanowisko:

Technik Testów (elektryka / elektronika)

Lokalizacja:

Sosnowiec

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie testów części elektrycznych i elektronicznych dla branży automotive w laboratorium,
  • Obsługa i nadzór nad sprzętem pomiarowym,
  • Przygotowywanie stanowisk do przeprowadzania badań,
  • Przeprowadzanie testów zgodnie z wymaganiami i normami.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektronika, elektryka),
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów,
  • Chęć rozwoju w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży automotive przy przeprowadzaniu testów komponentów.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę nawiązywaną bezpośrednio z firmą,
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Finance Team Leader Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Lider Spawalni

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: Moltton

branże: Badania i rozwój