eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sosnowiec › Pracownik produkcji (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Pracownik produkcji (m/k)

Lokalizacja:

Sosnowiec

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • praca przy obsłudze prostych maszyn,
  • pomoc przy produkcji plastikowych elementów do samochodów,
  • obsługa i nadzór maszyn produkcyjnych,
  • utrzymywanie w czystości maszyn i stanowiska pracy,
  • wizualna kontrola jakości.

Wymagania:
  • doświadczenie na produkcji (mile widziane),
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
  • rzetelność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.

W zamian za Twoją pracę oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia do 350 brutto,
  • możliwość skorzystania z opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł