eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sopot › Asystent Konstruktora

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Asystent Konstruktora

Lokalizacja:

Sopot

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Sopot
NR REF.: 1185372

Twoje następne stanowisko
- Sporządzanie dokumentacji projektowej- Wsparcie przy sporządzaniu części obliczeniowej i opisowej sporządzanych opracowań- Wsparcie w procesie uzgadniania dokumentacji projektowej- Bieżąca współpraca z członkami zespołu projektowego
- Kompletowanie dokumentacji projektowej
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
- Ukończone studia kierunkowe- Znajomość oprogramowania AutoCAD
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku- Znajomość programu Revit
Co zyskujesz?
- Umowę o pracę
- Pracę w stabilnej Firmie
- Możliwość rozwoju oraz zdobywania nowych kompetencji
- Udział w ciekawych projektach

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: HAYS

branże: Inne / Pozostałe