eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Tychy › Koordynator Serwisu – branża HVAC

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Koordynator Serwisu – branża HVAC

Lokalizacja:

Tychy

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przyjmowanie zgłoszeń serwisowych od klientów,
  • Koordynowanie działań serwisu,
  • Przygotowanie ofert serwisowych,
  • Nadzór nad stanem magazynowym i zamawianie części,
  • Obsługa CRO,
  • Sporządzanie stosownych raportów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w serwisie lub montażu klimatyzatorów,
  • Podstawowej znajomości zagadnień elektroenergetyki,
  • Wyższego wykształcenia,
  • Czynnego prawa jazdy kat B,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Komunikatywności i dobrej organizacji pracy.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód do użytku prywatnego),
  • Pozytywną atmosferę pracy,
  • Pracę stałą, dającą możliwości rozwoju zawodowego i finansowego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego Klienta – firmy działającej na rynku klimatyzacji i wentylacji, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Obsługa klienta / Call center