PracaOferty pracy Słupsk › Praca przy zieleni miejskiej/Norwegia/Od maja

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca przy zieleni miejskiej/Norwegia/Od maja

Lokalizacja:

Słupsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Praca polega głównie na tworzeniu nowych ogrodów i skwerów, oraz utrzymanie parków i prywatnych ogrodów.
  • Do Twoich zadań może należeć : układanie kamienia, proste prace betoniarskie, maszynowe, fundamentowe, sadzenie, przycinanie i pielenie roślin, koszenie trawy.

Oczekujemy:

  • Znajomości branży ogrodniczej,
  • Prawa jazdy kategorii B+E,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Mamy do zaoferowania:

  • Pewną i stabilną pracę w norweskiej firmie,
  • Norweską umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • 5% oszczędności emerytalnych,
  • Zapewniamy odzież i obuwie robocze, oraz niezbędne narzędzia pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna