PracaOferty pracy Wieszowa › Operator maszyn w nowoczesnym zakładzie - bez doświadczenia!

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Operator maszyn w nowoczesnym zakładzie - bez doświadczenia!

Lokalizacja:

Wieszowa

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

TEL: 665 120 130.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością szybkiego przejścia bezpośrednio pod firmę klienta
  • wynagrodzenie podstawowe 4300 zł brutto
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • dodatek 20% za pracę na zmianie nocnej
  • dogodny dojazd z Zabrza i Bytomia (linie autobusowe 81 i 111)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
  • szybką ścieżkę rekrutacji

Zadania:

  • praca przy tworzeniu produktów firmy oraz obsługa maszyn
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do nauki nowych umiejętności
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • chęć podjęcia długoterminowego zatrudnienia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł