PracaOferty pracy Ruda Śląska › Pracownik ochrony Chorzów - z orzeczeniem

Kto szuka:

Probet Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik ochrony Chorzów - z orzeczeniem

Lokalizacja:

Ruda Śląska

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku pracownika ochrony.

Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Kontakt pod 799 015 281

Miejsce pracy: Chorzów ul. Michałkowicka

Godziny pracy: 6.30 - 18.30 / 18.30 - 6.30

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia

Zakres obowiązków:

  • obchody kontrolne obiektu
  • ewidencja ruchu osobowego i pojazdów
  • raportowanie przebiegu służby

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:

  • sumienność
  • niekaralność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Probet Sp. z o.o.

branże: Ochrona osób i mienia

Praca - wiadomości i porady

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Minione miesiące upłynęły nam pod znakiem dynamicznie rosnącej inflacji. To tylko wzmocniło presję płacową wywieraną na pracodawcach. Pracownicy coraz częściej bowiem postulują o urealnienie ich wynagrodzeń do poziomów, które ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Prawo pracy na wakacje, czyli o urlopach wypoczynkowych i nie tylko

    Prawo pracy na wakacje, czyli o urlopach wypoczynkowych i nie tylko

    Przepisy o urlopach wypoczynkowych zawierają kilka uprawnień, o których najczęściej przypominamy sobie dopiero w okresie wakacyjnym. Pierwszym z nich jest prawo pracownika do co najmniej jednej części wypoczynku trwającej nie mniej niż 14 ...