eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Radom › Kierownik szwalni

Kto szuka:

CRL Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik szwalni

Lokalizacja:

Radom

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Organizacja i zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych.
  • Doskonalenie produkcji w zakresie wydajności, jakości i kontroli kosztów.
  • Koordynowanie współpracy z projektantem i konstruktorem w zakresie tworzenia dokumentacji techniczno-technologicznej odzieży.
  • Efektywne zarządzanie i organizację pracy podległego zespołu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem szycia oraz zespołem szwalniczym.
  • Znajomość maszyn szwalniczych oraz rozumienie procesu powstawiania nowych fasonów.
  • Wykształcenia kierunkowego lub związanego z zarządzaniem procesem produkcji.
  • Terminowość i skrupulatność w tworzeniu dokumentacji produkcyjnej.
  • Zdolności analityczne, dociekliwość i odpowiedzialność za podjęte decyzje.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą.
  • Klarowne warunki wynagradzania, podstawa i premia za realizację zadań.
  • Pracę I zmianową od poniedziałku do piątku
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Szansę na podwyższenie swoich umiejętności poprzez dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Wynagrodzenie: 4500 – 5500 netto.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Lider / Brygadzista Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Księgowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: CRL Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł