PracaOferty pracy Pyrzyce › KONSERWATOR - MECHANIK MASZYN - Pyrzyce

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

KONSERWATOR - MECHANIK MASZYN - Pyrzyce

Lokalizacja:

Pyrzyce

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286

Dla naszego klienta, który od 34 lat jest wykonawcą instalacji energetycznych, przemysłowych i Offshore. Poszukujemy osoby na stanowisko: KONSERWATOR - MECHANIK MASZYN

Jeżeli pragniesz rozwijać się w kierunku technicznym i zdobyć nowe doświadczenie - to ta oferta jest właśnie dla ciebie!

 Zaoferujemy Ci:

  • wynagrodzenie w wysokości 5400 brutto,

  • zatrudnienie w ramach umowy o  pracę bezpośrednio u naszego Klienta,

  • dodatek  paliwowy,

  • darmowy kurs na uprawnienia UDT

  • godziny pracy 7 – 15,

 Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • bieżąca naprawa prostych maszyn i urządzeń,

  • obsługa narzędzi (klucze),

  • bieżące prace konserwatorskie.

 Oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego,

  • znajomości układów z zastosowaniem sprężonego powietrza / hydrauliki siłowej,

Nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV! Czekamy na Ciebie! :)

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Zwrot za dojazdy
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Praca fizyczna