eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Team Manager działu księgowości

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Team Manager działu księgowości

Numer referencyjny:

11437

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek
  • Zarządzanie zespołem księgowych
  • Prowadzenie i kontrola ewidencji VAT
  • Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych
  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych VAT i CIT
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Współpraca z klientami, urzędami i instytucjami zewnętrznymi
Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Dokładność i staranność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferta:
  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z klientem
  • Stałe wynagrodzenie
  • Pakiet świadczeń medycznych
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kierownik Robót Budowlanych Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Mechanik

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Księgowość / Audyt