PracaOferty pracy Poznań › Specjalista ds. cen transferowych

Kto szuka:

A2R Finanse i Rachunkowośc Sp. z o.o.

Kim jesteśmy Oferujemy kompleksową obsługę księgową małych i średnich podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności. Świadczymy usługi zarówno dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, jak również przedsiębiorców działających jako osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą;

Stanowisko:

Specjalista ds. cen transferowych

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji cen transferowych
  • nadzór nad umowami i dokumentacją odnoszącą się do transakcji zawieranych z podmiotami powiązanymi
  • nadzór nad terminową realizacją zleceń
  • analiza przepływów wewnątrzgrupowych w zakresie cen transferowych
  • wsparcie przy kontrolach i postępowaniach w zakresie cen transferowych

Poszukiwane kompetencje:
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • znajomość przepisów podatkowych w zakresie cen transferowych
  • mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych lub sprawozdawczości finansowej
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i inicjatywa
  • dokładność, systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • umiejętność rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania
Oferujemy:
  • dobre warunki i atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
umowa o pracę, współpraca firma-firma

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-10-13

data aktualizacji: 2017-10-13

do końca oferty: 19 dni

oferta była oglądana: 61 razy

pracodawca: A2R Finanse i Rachunkowośc Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt

Praca - wiadomości i porady

  • Ile zarabiają dyrektorzy w PFIZER INC.?

    Ile zarabiają dyrektorzy w PFIZER INC.?

    Pfizer Inc. to największy na świecie koncern farmaceutyczny z siedzibą w Nowym Jorku. Został on założony w 1849 roku przez dwóch imigrantów z Niemiec – Charlesa Pfizera i Charlesa F. Erharta. Początkowo firma produkowała leki przeciw ...

  • 7 największych mitów nt. poszukiwania pracy

    7 największych mitów nt. poszukiwania pracy

    Sytuacja na rynku pracy jest dziś dla kandydatów wyjątkowo łaskawa, o czym świadczyć może chociażby najniższa od ćwierć wieku stopa bezrobocia. Ciągle jednak istnieje całkiem spora grupa osób, którym na sam dźwięk hasła ...

  • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych. Podsumowanie 2016 r.

    Wynagrodzenia członków rad nadzorczych. Podsumowanie 2016 r.

    Ile zarobili menedżerowie pełniący różne funkcje w zarządach spółek giełdowych, prezesi spółek, które wygenerowały najwyższy zysk operacyjny w 2016 roku, czy menedżerowie spółek produkujących gry komputerowe? Odpowiedzi znajdziecie ...

  • Wynagrodzenia pracowników szeregowych w 2016 roku

    Wynagrodzenia pracowników szeregowych w 2016 roku

    Mediana wynagrodzeń pracowników szeregowych wyniosła 2 650 PLN brutto miesięcznie – wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak w 2016 roku.

  • Obniżenie wieku emerytalnego - najważniejsze kwestie

    Obniżenie wieku emerytalnego - najważniejsze kwestie

    Od 1 października 2017 roku nastąpi obniżenie wieku emerytalnego poprzez przywrócenie obowiązujących przed 2013 rokiem progów wiekowych. Poniżej przedstawiamy najważniejsze kwestie związane z tym tematem.