PracaOferty pracy Poznań › Serwisant urządzeń chłodniczych - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Serwisant urządzeń chłodniczych - rekrutacja online

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Serwisantów/Techników urządzeń chłodniczych na województwo wielkopolskie

Serwisant urządzeń chłodniczychMiejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie planowanych przeglądów urządzeń chłodniczych w sieciach handlowych;
  • Analiza parametrów chłodniczych w systemie zdalnym;
  • Bieżąca naprawa urządzeń chłodniczych, rozwiązywanie; problemów technicznych i wykonywanie drobnych napraw mebli chłodniczych;
  • Reagowanie na awarie zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z serwisowaniem i naprawą urządzeń poparta odpowiednią wiedzą techniczną (budujemy cały nowy zespół więc zapraszamy zarówno osoby z dużym doświadczeniem jak również osoby młode stażem, przynajmniej 6 miesięcy);
  • Uprawnienia SEP G1;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z czynnikami chłodniczymi (CO2, HFC);
  • Certyfikat F-Gaz (lub gotowość do podejścia do certyfikacji);
  • Mobilność, samodzielność i gotowość do pracy w terenie;
  • Rzetelność  i skrupulatność w wykonywanych działaniach skutkująca najwyższą jakością świadczonych usług.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa na czas nieokreślony po 7-mio miesięcznym okresie próbnym);
  • Narzędzia takie jak auto czy telefon także do użytku prywatnego;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie względem rynku, dostosowane indywidualnie do Twoich kompetencji i doświadczenia;
  • Duży i realny wpływ na kształt i funkcjonowanie nowo tworzonego zespołu jak i całej firmy;
  • Pracę w niekorporacyjnym i zgranym zespole;
  • Wparcie doświadczonych członków zespołu i wiedza ekspercka na wciągnięcie ręki;
  • Możliwość ciągłego rozwoju i udziału ciekawych projektach;
  • Szkolenia i certyfikacje / zdobywanie uprawnień.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Sprzedaż