PracaOferty pracy Poznań › Regionalny Przedstawiciel ds. Sprzedaży Surowców Spożywczych - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Regionalny Przedstawiciel ds. Sprzedaży Surowców Spożywczych - rekrutacja online

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasz klient jest przedstawicielem w Polsce jednego z europejskich koncernów na rynku surowców. Firma działa na rynku krajowym od 1997 roku. Zajmuje się dystrybucją i konfekcjonowaniem chemikaliów bazowych i specjalistycznych do różnych branż przemysłowych, m. in. do przemysłu farbiarskiego i lakierniczego, poligraficznego, tworzyw sztucznych, spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego, chemii gospodarczej itp.

Regionalny Przedstawiciel ds. Sprzedaży Surowców Spożywczych Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Prowadzenie procesów sprzedaży w zakresie branży spożywczej
  • Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami poprzez regularne wizyty handlowe
  • Analiza potrzeb i możliwości rozwoju współpracy
  • Doradztwo produktowe i poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży na rynku
  • Realizacja założeń budżetowych i strategii rozwoju firmy
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek technologia żywności
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość i doświadczenie w sprzedaży surowców spożywczych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i tworzenia długotrwałych relacji z klientami
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne, organizacyjne i negocjacyjne
  • Samodzielność, zaangażowanie i determinacja w działaniu
  • Zdolności szybkiego uczenia się
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia merytoryczne krajowe i zagraniczne
  • Umowę o pracę oraz narzędzia pracy konieczne do wykonywania obowiązków: samochód służbowy, laptop, telefon.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-01

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Sprzedaż