eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Pracownik produkcji

Kto szuka:

PEKABEX

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • Prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych,
  • Zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu,
  • Montowanie zbrojeń w formach,
  • Zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami.
  • Wyrównywanie powierzchni betonowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Chęć do nauki nowych umiejętności oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoka motywacja do pracy.
Mile widziane:
  • Uprawnienia do obsługi suwnic;
  • Doświadczenie w branży budowlanej;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Pracę w zespole profesjonalistów,
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie nauki,
  • 500/1500/2000 za rekomendację pracownika,
  • Eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
  • Świeże owoce,
  • Wsparcie z ZFŚS,
  • Nauka języków obcych,
  • Możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych),
  • Szkolenia techniczne,
  • Udział w targach i konferencjach branżowych,
  • Konkursy dla pracowników,
  • Wsparcie dla cudzoziemców.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-07

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: PEKABEX

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...