PracaOferty pracy Poznań › Praca w Szwecji dla kucharza ( od zaraz )

Kto szuka:

In-Serv Team Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca w Szwecji dla kucharza ( od zaraz )

Lokalizacja:

Poznań

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteś doświadczonym kucharzem ze znajomością kuchni szwedzkiej oraz świetnie władasz językiem angielskim? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną szansę! Przygotuj się na wspaniałą podróż pełną smaków, wyzwań i nowych doświadczeń! Dołącz do zespołu i rozpocznij swoją przygodę za granicą już dziś! Praca od zaraz!

Podstawowe warunki współpracy:

  • Termin: od zaraz do 30.04.2024 r.
  • Lokalizacja: Szwecja, Klimpfjäll
  • Stawka:  13-15€ netto/h

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka 13-15€/h na rękę
  • DARMOWE zakwaterowanie
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje
  • Praca od zaraz
  • Stały kontakt z polskim koordynatorem
  • DARMOWE wyżywienie
  • Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Zdalna i szybka rekrutacja
  • Premia za polecenie pracownika

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Praca na stanowisku kucharza
  • Przygotowywanie potraw z kuchni szwedzkiej z użyciem typowych norlandzkich produktów

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie w zawodzie kucharza min. 3 lata
  • Znajomość j. angielskiego - poziom komunikatywny

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: In-Serv Team Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering