PracaOferty pracy Poznań › Kucharka / Kucharz – praca w Szwecji

Kto szuka:

In-Serv Team Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kucharka / Kucharz – praca w Szwecji

Lokalizacja:

Poznań

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy utalentowanego kucharza z bogatym doświadczeniem! Jeśli jesteś pasjonatem kulinariów i znasz język angielski, a przy tym marzysz o pracy za granicą, to ta oferta jest dla Ciebie idealna! Nie zwlekaj, zgłoś się do nas już dziś i rozpocznij swoją kulinarną podróż!

Podstawowe warunki współpracy:
Termin: 05.07 - 11.08.2024 r.
Stawka: 13-15 €/h na rękę
Lokalizacja: Hudiksvall

Oferujemy:

  • Stawka 13-15€/h na rękę
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie
  • BEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie Szwecji
  • Zatrudnienie na polskiej umowie + delegacje
  • Stały kontakt z polskim koordynatorem
  • Zagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiąca
  • Możliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €
  • Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracy
  • Zdalna i szybka rekrutacja

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Praca na stanowisku samodzielnego kucharza
  • Przygotowywanie dań a'la carte
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza min. 3 lata
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: In-Serv Team Sp. z o.o.

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering