eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Dyrektor ds. Rozwoju Sieci

Kto szuka:

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.

Stanowisko:

Dyrektor ds. Rozwoju Sieci

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Współpraca z kadrą zarządzającą, w tym z Zarządem, w obszarze tworzenia strategii rozwoju biznesu / sieci.
  • Współtworzenie planów konsolidacji.
  • Inicjowanie i wdrażanie działań mających na celu rozwój biznesu.
  • Usprawnianie procesu rozwoju z nastawieniem na osiągniecie efektów.
  • Zarządzanie procesem konsolidacji, w tym zespołem projektowym.
  • Reprezentowanie firmy i prowadzenie negocjacji biznesowych.
  • Nawiązywanie i utrzymanie kontaktów biznesowych z obecnymi i nowymi Partnerami.
  • Zarządzanie projektami.
  • Prowadzenie procesów due dilligence.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Posiadanie merytorycznej wiedzy z zakresu przejęć, fuzji oraz procesów due dilligance.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami z budżetem pow. 10 mln zł.
  • Umiejętność analizowania, monitorowania i wyciągania wniosków z danych biznesowych.
  • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań, szans biznesowych i diagnozowania obszarów rozwojowych dla organizacji.
  • Myślenie systemowe i łączenie wątków z różnych obszarów.
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie.
  • Podstawowa wiedza prawna.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość rynku szkolnictwa wyższego będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Dodatkowe dni wolne w roku (ok. 5-7 dni).
  • Elastyczny czas pracy.
  • Praca w systemie hybrydowym (1 tydzień - 3 dni w biurze/2 dni w domu; 2 tydzień - 2 dni w biurze/3 dni w domu).
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.
  • Możliwość podjęcia studiów na jednym z Uniwersytetów Grupy Merito na preferencyjnych warunkach po 6 miesiącach pracy.
  • Nauka języka angielskiego z dofinansowaniem przez pracodawcę po 6 miesiącach pracy.
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.

branże: Zarządzanie

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa we IX 2023 wyższa o 10,3% r/r

    GUS: średnia krajowa we IX 2023 wyższa o 10,3% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

  • Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

  • 5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    Urlop wypoczynkowy to podstawowe prawo pracownika zatrudnionego na umowę o pracę, gwarantowane przez przepisy Kodeksu pracy. Pracownik ma prawo do urlopu, a pracodawca nie może go ograniczyć pod karą grzywny. W związku z rozpoczynającymi się ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości