eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Żukowo › Operator maszyn

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator maszyn

Lokalizacja:

Żukowo

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne obowiązki:

  • ustawianiu parametrów maszyn
  • produkowaniu wyrobu zgodnie z wytycznymi
  • kontroli jakości produktów

Oczekiwania:

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferowane:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio przez naszego Klienta)
  • wsparcie w relokacji - dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania oraz możliwość zatrudnienia członków rodziny (w obszarze produkcji)
  • szkolenia stanowiskowe
  • premię uzależnioną od wyników pracy
  • benefity: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty sportowej, prywatną opiekę medyczną

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 201

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

  • Jak wykorzystać LinkedIn do budowy relacji biznesowych i profilu zawodowego?

    Jak wykorzystać LinkedIn do budowy relacji biznesowych i profilu zawodowego?

    LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?

  • Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

    Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

    Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...