PracaOferty pracy Gdańsk › Inżynier Procesu Produkcji (produkcja elektroniki / SMT/THT)

Kto szuka:

Aptiv

Inżynier Procesu Produkcji (produkcja elektroniki / SMT/THT)

Lokalizacja:

Gdańsk, Ul. Nowatorów 20

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Nowatorów 20

Twoja rola:

Będziesz odpowiadać za zapewnienie płynności produkcji w obszarze produkcji elektroniki (SMT/THT) zgodnie z wymaganiami jakościowymi.

Twoje obowiązki będą obejmować m.in.:
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych i technicznych w w/w zakresie.
  • Nadzór nad kontrolą statystyczną procesów, dokumentacją jakościową produktów oraz analizą jakościową braków produkcyjnych.
  • Wprowadzanie i utrzymywanie akcji natychmiastowych oraz korygujących w odpowiedzi na reklamacje wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych SMT/CBA.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Umiejętność analizy i definiowania usterek w obwodzie elektronicznym.
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie produkcji przemysłowej, szczególnie w branży elektronicznej.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane specjalizacje: elektronika, elektrotechnika lub pokrewne (niższy poziom wykształcenia jest akceptowalny, jednak daje możliwość pracy jako Inspektor Procesu Produkcji).

Firma oferuje:

Dlaczego warto do nas dołączyć:
  • U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat.
  • Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych.
  • Oferujemy Ci rozwój poprzez szkolenia i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży.
  • Niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi. Jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami.
  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie i bezpieczne miejsce pracy.
  • Pomoc w relokacji.
Co zyskasz?

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o  ugruntowanej pozycji rynkowej. Posiadamy wiele benefitów, jak np. system premiowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia pracownicze, Pracowniczy Program Kapitałowy, pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta Multisport i wiele innych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Aptiv

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

  • Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...