PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Specjalistka ds. telesprzedaży

Kto szuka:

EASTATE P. S.A.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. telesprzedaży

Lokalizacja:

Warszawa, Wola, Młynarska 7

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Stała współpraca z doradcami ds. nieruchomości pracującymi w naszym biurze.
  • Aktywne wsparcie w pozyskiwaniu ofert nieruchomości do współpracy poprzez telefoniczne umawianie spotkań agentom nieruchomości.
  • Utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, telemarketingu, obsłudze klienta lub branży nieruchomości.
  • Przedsiębiorczość i wykazywanie się szczególną kreatywnością, zaangażowaniem i niegasnącym zapałem.
  • Posiadanie umiejętności pracy w zespole i sprawnego zarządzania czasem własnym.
  • Samodzielności w rozwiązywaniu problemów i bycie spragnionym sukcesów.
  • Posiadanie silnej samodyscypliny i poczucia odpowiedzialności, zarówno za wykonywane obowiązki, jak i ich efekty.
  • Mile widziana jest przez nas także znajomość języków obcych i sprawna obsługa pakietu Office.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Dla osób posiadających status studenta oferujemy wynagrodzenia w wysokości 30 zł netto/godzinę pracy oraz możliwość podwyższenia wynagrodzenia o premie za dobre wyniki.
  • Po początkowym okresie współpracy możliwość elastycznego czasu pracy - możliwość dostosowania godzin i dni pracy do pozostałych obowiązków: grafiki możliwe w godzinach 9:00-20:00, od poniedziałku do soboty.
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).
  • Dla chętnych możliwość awansu na doradcę ds. nieruchomości.
  • Cykliczne warsztaty stale podnoszące kwalifikacje.
Benefity
  • Elastyczny czas pracy
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Spotkania integracyjne
  • Służbowy telefon i laptop do użytku prywatnego
  • Brak dress code'u
  • Kawa / herbata

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: EASTATE P. S.A.

branże: Sprzedaż