eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Raczki › KIEROWCA SAMOCHODU

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KIEROWCA SAMOCHODU

Lokalizacja:

Raczki

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0001

Obowiązki:

Praca sezonowa na okres 3-4 miesięcy.
1. Transport klientów:
Odbieranie klientów z wyznaczonych punktów zbiórki.
Zapewnienie bezpiecznego i wygodnego transportu klientów do miejsca rozpoczęcia wycieczki kajakowej.
Odbieranie klientów po zakończeniu wycieczki i przewożenie ich z powrotem do punktu początkowego.
2. Transport kajaków:
Załadunek i rozładunek kajaków na i z przyczepki.
Zapewnienie, że kajaki są bezpiecznie i odpowiednio zabezpieczone podczas transportu.
3. Dbanie o bezpieczeństwo:
Przestrzeganie wszystkich przepisów ruchu drogowego.
inne

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kategorii B
  • kierowanie busem do 3,5t.
  • wysoka kultura osobista

Wykształcenie:

  • podstawowe

Zawód:

  • Kierowca samochodu osobowego (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania:

  • Oferta skierowana jest do osób długotrwale bezrobotnych lub do os. bezrobotnych do 25 roku życia, lub os. powyżej 50 roku życia. Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Miejsce pracy: Cmentarna 24, 16-420 Raczki, powiat: suwalski, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-04

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy