eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Płock › Specjalista ds. Marketingu

Kto szuka:

Gram Sadeccy sp.j.

Stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja:

Płock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • współpraca przy tworzeniu materiałów reklamowych
  • zamieszczanie informacji tekstowych i graficznych na stronie internetowej i w aplikacji
  • tworzenie projektów graficznych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (drukarnie)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • znajomość języka polskiego,
  • znajomości programu graficznego (Coreldraw, Photoshop)
  • samodzielności i zaangażowania w realizowaniu powierzonych zadań

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole.
  • Pakiet dodatkowych benefitów (bony świąteczne, rabaty pracownicze, dopłaty do wczasów).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Gram Sadeccy sp.j.

branże: Marketing / Reklama / PR