eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Płock › Inżynier robót elektrycznych

Kto szuka:

Rekrutacja pracowników Anna Cichocka

Stanowisko:

Inżynier robót elektrycznych

Lokalizacja:

Płock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukuję osoby na stanowisko Inżynier robót elektrycznych dla firmy z branży instalacyjnej - energetyka.

Stanowisko: Inżynier robót elektrycznych

Miejsce pracy: Płock

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę dla chętnych możliwe B2B

Opis zadań:

  • planowanie, organizacja i bieżący nadzór nad realizacją robót elektrycznych zgodnie z umową, projektem technicznym oraz założonym harmonogramem
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót
  • organizacja i kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców
  • analiza dokumentacji technicznych
  • koordynacja dostaw materiałów
  • nadzór nad usuwaniem wad i usterek
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji
  • rozliczanie finansowe robót elektrycznych
  • udział w naradach z generalnym wykonawcą i inwestorem

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym
  • minimum 2 lata doświadczenia w wykonawstwie w zakresie robót instalacyjnych i sieciowych
  • znajomość instalacji elektroenergetycznych
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy pod kątem robót elektrycznych
  • umiejętność zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań oraz ich egzekwowania
  • prawo jazdy kat B

Mile widziane:

  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie z tyt. umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji
  • stabilną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole
  • spotkania i wyjazdy integracyjne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Rekrutacja pracowników Anna Cichocka

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka