PracaOferty pracy Płock › Elektroautomatyk (elektryk, automatyk)

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Elektroautomatyk (elektryk, automatyk)

Lokalizacja:

Płock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromechanika

Miejsce pracy: Płock

Zadania:

  • Utrzymanie ruchu urządzeń w zakresie automatyki i elektryki
  • Bieżące usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń
  • Udział w pracach remontowych oraz modernizacyjnych maszyn i urządzeń

Oczekujemy:

  • Uprawnień SEP w zakresie eksploatacji do 1kV
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej - możliwość przyuczenia
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.

Godziny pracy:

  • Poniedziałek - piątek
  • 1 zmiana poranna

Oferujemy:

  • Umowę o pracę - bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Wolne weekendy - pracę od poniedziałku do piątku
  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • System premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bony świąteczno - noworoczne
  • Dofinansowanie do 'wczasów pod gruszą'

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Dział techniczny