eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Piekary Śląskie › Lekarz Psychiatra

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Lekarz Psychiatra

Lokalizacja:

Piekary Śląskie

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Diagnozowanie pacjentów,
  • Leczenie chorób psychicznych lub zaburzeń emocjonalnych,
  • Konsultacje i leczenie pacjentów dorosłych lub/i dzieci i młodzieży,
  • Koordynację leczenia farmakologicznego oraz monitorowanie psychoterapii wspierającej leczenie,
  • Kompleksowe prowadzenie pacjenta w zakresie zapewnienia mu wsparcia i wysokiego poziomu usługi.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego medycznego o specjalizacji Psychiatria,
  • Ukończonego stażu specjalizacyjnego i aktualnego prawa do wykonywania zawodu,
  • Zaangażowania, dobrej organizacji pracy, poczucia odpowiedzialności za pacjenta oraz umiejętności współpracy z zespołami i personelem.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i umowę dopasowaną do indywidualnych preferencji: umowę o pracę, B2B lub umowę zlecenie,
  • Możliwość elastycznego dopasowania grafiku do potrzeb i możliwości lekarza,
  • Do dyspozycji własny gabinet lekarski,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie prowizyjne – atrakcyjna stawka % od każdego pacjenta,
  • Zapewniony grafik pacjentów,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Możliwość korzystania z bezpłatnego parkingu,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze z dbałością o najwyższą jakość standardów opieki nad pacjentem.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – Niepublicznego zakładu wspierającego pacjentów w zakresie pomocy psychologicznej i psychiatrycznej, poszukujemy osoby otwartej na współpracę na stanowisku:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja