eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Piaseczno › Sales Director - FMCG

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Sales Director - FMCG

Lokalizacja:

Piaseczno

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Rozwijanie portfela klientów kluczowych
  • Tworzenie, wdrażanie i realizacja strategii działań sprzedażowych prowadzących do osiągnięcia założonych celów sprzedażowych
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych i nadzór nad realizacją warunków umów ramowych
  • Koordynacja działań promocyjnych z klientami i innymi działami firmy
  • Monitoring i analiza danych rynkowych
  • Poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży, które przełożą się na długotrwałe relacje
  • Przygotowywanie regularnych raportów (postępy, prognozy, wyniki)
  • Komunikacja z urzędami

  • min. 8 lat doświadczenia na stanowisku Managera sprzedaży lub Key Account Managera w branży FMCG
  • Doświadczenie w sprzedaży i dostarczaniu rozwiązań opartych na potrzebach klientów
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi (np. Auchan, Selgros, Biedronka, Dino, Carrefour, Netto, Makro, Kaufland)
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne umożliwiające budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne.
  • Biegła obsługa wszystkich aplikacji Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego - min. B2 - do codziennej komunikacji (warunek konieczny)
  • Prawa jazdy kategorii B.
  • Podstawy rachunkowości

  • zaplecze silnej, stabilnej firmy
  • konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • elastyczne godziny pracy
  • laptop
  • telefon komórkowy
  • samochód

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż