eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Otwock › Lekarz Kardiolog

Kto szuka:

EUROPEJSKIE CENTRUM ZDROWIA OTWOCK Sp. z o.o.

Stanowisko:

Lekarz Kardiolog

Lokalizacja:

Otwock

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Specjalista kardiologii
Miejsce pracy: Oddział szpitalny, dyżury w oddziale
Katedra i Klinika Krążenia Płucnego, Chorób Zakrzepowo-Zatorowych i Kardiologii CMKP
Oddział Kardiologii ECZ Otwock

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • Wymagana specjalizacja z zakresu kardiologii lub chorób wewnętrznych,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie kardiologicznej diagnostyki nieinwazyjnej i pracy w ambulatorium.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pracę w prężnie rozwijającej się placówce oraz w jednym z najnowocześniejszych technologicznie ośrodku medycznym w Polsce,
  • Rozwój zawodowy i naukowy,
  • Warunki zatrudnienia do uzgodnienia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: EUROPEJSKIE CENTRUM ZDROWIA OTWOCK Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja