eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Skarbimierz › Technik produkcji

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technik produkcji

Lokalizacja:

Skarbimierz

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Kontrola i obsługa maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • Wizualna kontrola jakości wyprodukowanych elementów
  • Wykonywanie przezbrojeń, ustawianie maszyn zgodnie z zaleceniami technicznymi
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
Poszukujemy osób:
  • Doświadczonych w obsłudze maszyn i urządzeń
  • Zmotywowanych i odpowiedzialnych
  • Posiadających zdolności manualne, zmysł techniczny
  • Doświadczonych w przezbrajaniu lub naprawie maszyn
  • Gotowych do pracy w systemie 3-zmianowym
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę
  • Transport pracowniczy (Grodków, Brzeg, Popielów, Lewin Brzeski, Wiązów, Lubsza)
  • Pakiet benefitów (kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karty przedpłacone, paczki świątecznie, dofinansowanie wypoczynku etc.)
  • Możliwość uzyskania uprawnień
  • Pakiet szkoleń (m.in. z zakresu metod rozwiązywania problemów)
  • Czynny udział w rozbudowie zakładu – nowa hala produkcyjna, nowe maszyny
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dla zaangażowanych – realną możliwość rozwoju i awansu

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Automatyk UR (k/m) Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Elektromonter

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?