eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Jasienica Dolna › ELEKTRYK

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ELEKTRYK

Lokalizacja:

Jasienica Dolna

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0411

Obowiązki:

Montaż instalacji elektrycznych w pomieszczeniach magazynowych, podłączenia urządzeń technologicznych. Konserwacja i bieżące naprawy instalacji elektrycznych. Modernizacja i naprawa instalacji odgromowych. Montaż szaf sterowniczych niskiego napięcia na podstawie schematów i planów elektrycznych. Obsługa urządzeń technologii suszenia ziarna w okresie żniwnym po odbytym szkoleniu, w trakcie wzmożonego ruchu w okresie żniwnym pomoc pracownikom magazynowym. Prace na wysokościach.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (średnie) lub zawodowe (dziedzina elektryka, automatyka); uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1 KV lub wyższe (wymagane przedstawienie świadectwa kwalifikacyjnego); uprawnienia SEP w zakresie dozoru i kontrolno - pomiarowe do 1 KV lub wyższe będą dodatkowym atutem (wymagane przedstawienie świadectwa kwalifikacyjnego); komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy: 48-315 Jasienica Dolna 50, powiat: nyski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-22

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Informatyka / Telekomunikacja