eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Opole › Pracownik produkcji

Kto szuka:

Knauf Interfer Aluminium sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jako pracownik produkcji będziesz odpowiedzialny za:
  • Obsługę maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Realizację planów produkcyjnych,
  • Kontrolę jakości wyrobów,
  • Pakowanie wyrobów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wyślij do nas swoją aplikację jeśli:
  • Masz wykształcenie podstawowe,
  • Cechuje Cię wysoka motywacja do pracy,
  • Posiadasz zdolności manualne.
Mile widziane:
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

Firma oferuje:

Dołączając do nas zyskujesz:
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • Dostęp do pełnego zakresu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Kursy językowe z lektorem na terenie firmy,
  • Dofinansowanie studiów i studiów podyplomowych,
  • Premie świąteczne,
  • Premie za wnioski racjonalizatorskie,
  • Premie za polecenie kandydata do pracy - do 2 000 tyś brutto,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,
  • Kartę PZU Sport na atrakcyjnych warunkach,
  • Darmowe porady prawne,
  • Przejrzyste możliwości rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy,
  • Udział w corocznych imprezach integracyjnych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-08

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Knauf Interfer Aluminium sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł