eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Oława › Lider jakości

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Lider jakości

Lokalizacja:

Oława

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jako Lider jakości będziesz wspierać poprawę bezpieczeństwa, zapewniać zgodność z prawem w kwestiach jakości oraz opracowywać standardy pomiarów jakości w laboratorium oraz na liniach produkcyjnych.

Zadania:

  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów zgodności z ISO 9001 i innymi standardami.
  • Tworzenie i wdrażanie strategii działu .
  • Wsparcie i szkolenie pracowników w realizacji założonych celów.
  • Prowadzenie spotkań z członkami zespołu oraz przeprowadzanie ocen rocznych.
  • Przestrzeganie pracy zgodnie ze standardami (5S) oraz zewnętrznymi standardami (BRC, ISO i innymi)/ przestrzeganie zasad raportowania MCRS.
  • Planowanie, organizacja i zarządzanie czasem pracy zespołu..
  • Planowanie budżetu rocznego laboratorium.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu obszarem jakości w środowisku produkcyjnym.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie jakości lub pokrewne.
  • Biegła znajomość j. angielskiego.
  • Doskonałe rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta.
  • Praca w międzynarodowym środowisku, praca z markami premium.
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (dla osób mieszkających poza Oławą).
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języka angielskiego, dofinansowanie kursów i szkoleń, ubezpieczanie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi, dodatkowe świadczenia socjalne, parking dla pracowników, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne, program rekomendacji pracowników).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia