PracaOferty pracy Nysa › Specjalista / Specjalistka do spraw marketingu i reklamy

Kto szuka:

Caesar Vape s.r.o.

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka do spraw marketingu i reklamy

Lokalizacja:

Nysa

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Nysa (woj. Opolskie)
Twój zakres obowiązków:
  • Budowanie dobrego wizerunku marki
  • Skuteczne dotarcie do potencjalnych klientów
  • Planowanie, realizacja i nadzór nad projektami marketingowymi
  • Dbanie o spójność komunikacji marketingowej z centralą firmy
  • Tworzenie strategii produktowej
  • Prowadzenie kanałów social media zgodnie z panującym ustawodawstwem
  • Nadzór nad realizacją projektów na terenie Polski
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Kogo szukamy:
  • Osoby zorganizowanej z umiejętnością zarządzania czasem pracy
  • Z doświadczeniem na stanowisku związanym z marketingiem lub reklamą
  • Z dobrą znajomością narzędzi i technik marketingowych oraz aktualnych trendów

Firma oferuje:

Co oferujemy
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne zarobki
  • Pełne wsparcie w pracy i w narzędziach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Caesar Vape s.r.o.

branże: Marketing / Reklama / PR