PracaOferty pracy Nowy Targ › APTEKA NIEZAPOMINAJKA ZATRUDNI MAGISTRA FARMACJI W NOWYM TARGU

Kto szuka:

Praca.farmacja.pl

APTEKA NIEZAPOMINAJKA ZATRUDNI MAGISTRA FARMACJI W NOWYM TARGU

Lokalizacja:

Nowy Targ

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

MAGISTER FARMACJI

Miejsce pracy: NOWY TARG, RYNEK 19

OPIS STANOWISKA:

  • Profesjonalna obsługa pacjentów

  • Budowanie trwałych relacji z pacjentami

  • Prawidłowe realizowanie recept i wykonywanie leków recepturowych

  • Monitorowanie stanów magazynowych apteki

  • Dbałość o standardy sieci Aptek Niezapominajka

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie farmaceutyczne

  • Znajomość przepisów prawa farmaceutycznego

  • Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i zaangażowanie

  • Odpowiedzialność i uczciwość

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Znajomość programu KAMSOFT

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wspieranie rozwoju osobistego poprzez system szkoleń

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji prowadzonej przez ALICANTEE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o sposobie przetwarzania moich danych osobowych i przysługujących mi prawach, w tym w szczególności do cofnięcia zgody”.

Dodatkowo – jeżeli Pani/Pan jest zainteresowana/y przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez nas – proszę o zawarcie jeszcze jednej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ALICANTEE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie .”

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-09-16

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Praca.farmacja.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Praca - wiadomości i porady

  • Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Analityk biznesowy - zarobki w Warszawie w 2018 roku

    Mediana wynagrodzeń analityków biznesowych w Warszawie w 2018 roku wyniosła 8 000 PLN. 25% analityków zarabia powyżej 11 000 PLN, a 25% poniżej 6 300 PLN. Dla porównaniu, mediana ogólnopolska dla tego stanowiska wyniosła 7 200 PLN.

  • Wakacje - dobry czas na rozwój zawodowy

    Wakacje - dobry czas na rozwój zawodowy

    Wakacje to okres, w którym wielu z nas zwalnia tempo życia, zyskując czas na upragniony odpoczynek. Ci, którzy myślą o rozwoju zawodowym czy zmianie pracy, mogą podczas urlopu na spokojnie pomyśleć również o tej kwestii. Warto np., aby ...

  • Odrębne systemy wynagrodzeń dla kadry zarządzającej

    Odrębne systemy wynagrodzeń dla kadry zarządzającej

    Dlaczego i jak projektuje się odrębne systemy wynagrodzeń dla kadry zarządzającej?

  • Wysoka płaca minimalna pogrąży rynek pracy

    Wysoka płaca minimalna pogrąży rynek pracy

    Do wyborów parlamentarnych zostało niespełna pięć tygodni i dziś mamy już jasność co do obietnic wyborczych największych graczy naszej sceny politycznej. Bez wątpienia dobrą wiadomością jest to, że politycy najwyraźniej zdali sobie ...

  • Prawo byłego pracownika do bycia zapomnianym

    Prawo byłego pracownika do bycia zapomnianym

    Pracodawca może żądać od kandydatów do pracy podania innych danych osobowych niż wymienione w art. 221 § 1 k.p. tylko wtedy, gdy jest to niezbędne do zrealizowania uprawnienia lub spełnienia obowiązku wynikającego z przepisów prawa.