PracaOferty pracy Nowy Dwór Mazowiecki › Elektryk / Elektromechanik

Kto szuka:

EcoWipes

Stanowisko:

Elektryk / Elektromechanik

Lokalizacja:

Nowy Dwór Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • prowadzenie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
  • instalacje, demontaż oraz naprawy maszyn i urządzeń
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • udział w ocenie i usprawnianiu procesów technologicznych
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • zapewnienie i utrzymanie bezpiecznych warunków pracy oraz zasad BHP

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne – mile widziane profile: Mechanik, Elektryk lub Elektromechanik
  • uprawnienia elektryczne SEP
  • sprawnie posługiwanie się dokumentacją techniczną i pakietem MS Office
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie atutem
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz odpowiedzialność

Firma oferuje:

Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: EcoWipes

branże: Produkcja / Przemysł