PracaOferty pracy Warszawa › Wicedyrektor Szkoły ds. Pedagogicznych

Kto szuka:

Zakład Doskonalenia Zawodowego

Stanowisko:

Wicedyrektor Szkoły ds. Pedagogicznych

Lokalizacja:

Warszawa, ul. Podwale 13

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • wykonywanie zadań wynikających z realizacji nadzoru pedagogicznego;
  • czuwanie nad właściwą organizacją procesu dydaktyczno-wychowawczego szkoły;
  • opracowywanie tygodniowego planu zajęć dydaktycznych;
  • organizowanie zastępstw za nieobecnych nauczycieli.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • przygotowanie pedagogiczne;
  • znajomość przepisów oświatowych i SIO;
  • doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową;
  • umiejętności zarządzania podległym zespołem pracowników;
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne;
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Zakład Doskonalenia Zawodowego

branże: Zarządzanie