PracaOferty pracy Myślenice › Asystent / Asystentka Biura Budowy

Kto szuka:

Banimex

Stanowisko:

Asystent / Asystentka Biura Budowy

Lokalizacja:

Myślenice

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przygotowywanie dokumentów, rejestrów i zestawień na potrzeby budowy,
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów,
  • Opracowywanie zestawień dotyczących zapotrzebowania/zużycia materiałów,
  • Wsparcie w zakresie bieżących zadań administracyjnych.
WYMAGANIA:
  • Sumienność, dyspozycyjność i samodzielność,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętności pracy na komputerze (MS Office),
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego lub ½ etatu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy,
  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach budowlanych,
  • Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,
  • Dodatkowe benefity - ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta multisport.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-15

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Banimex

branże: Administracja biurowa