PracaOferty pracy Mikołów › Koordynator ds. techniczno-handlowych

Kto szuka:

Jww Invest S. A.

Stanowisko:

Koordynator ds. techniczno-handlowych

Lokalizacja:

Mikołów

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Aktywna sprzedaż usług wynajmu narzędzi budowlanych,
  • Koordynowanie i zarządzanie najmem narzędzi między klientami,
  • Ewidencjonowanie zasobów magazynowych,
  • Koordynowanie floty samochodowej,
  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z klientami,
  • Dbałość o wysoki standard obsługi i wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Doświadczenie w branży budowlanej lub technicznej - znajomość narzędzi budowlanych (elektronarzędzia, spawarki, wciągarki itp),
  • Determinacja w działaniu i ambicja w osiąganiu założonych celów,
  • Ważne prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Duża elastyczność w działaniu,
  • Pracę stacjonarną z dużą mobilnością,
  • Darmowy parking.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Jww Invest S. A.

branże: Sprzedaż