PracaOferty pracy Międzychód › Kierownik Fermy Reprodukcyjnej - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Kierownik Fermy Reprodukcyjnej - rekrutacja online

Lokalizacja:

Międzychód

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Naszym Klientem jest międzynarodowa grupa producencka, będąca największym, niezależnym producentem piskląt brojlerowskich w kraju. Podstawową działalnością Klienta jest produkcja piskląt oraz związana z tym produkcja jaj wylęgowych. W związku ze stałym rozwojem organizacji poszukujemy specjalistów hodowlanych do objęcia funkcji kierowniczej w województwie wielkopolskim.

Kierownik Fermy ReprodukcyjnejMiejsce pracy: Międzychód

Zadania:

  • Nadzorowanie prac z zakresu konstrukcyjnego, technologicznego i organizacyjnego, zmierzających do uruchomienia produkcji na fermie
  • Kompleksowe kierowanie procesem reprodukcji na fermie, zgodnie z planami i wytycznymi przedsiębiorstwa
  • Bieżące raportowanie i umieszczanie danych produkcyjnych w systemie zarządzania funkcjonującym w Spółce
  • Nadzór nad stanem technicznym fermy w celu utrzymania pożądanych parametrów produkcyjnych
  • Zarządzanie procesami logistycznymi, zaopatrzeniowymi, weterynaryjnymi oraz bioasekuracyjnymi na fermie
  • Nadzór nad pracą podległego zespołu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zootechniki i/lub weterynarii lub praktyczne doświadczenie w roli Kierownika Fermy
  • Kilkuletnie doświadczenie na tożsamych stanowiskach i obiektach o podobnej charakterystyce produkcji
  • Wysokie nastawienie na przestrzeganie zasad jakościowych oraz standardów obowiązujących w nadzorowanych obiektach
  • Doświadczenie praktyczne w kierowaniu zespołem produkcyjnym
  • Gotowość do relokacji i objęcia funkcji na nowo budowanych obiektach w okolicy Międzychodu

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia zasadniczego i premii związanych z uzyskiwaniem założonych parametrów jakościowych na fermach
  • Mieszkanie służbowe
  • Ubezpieczenie medyczne Medicover
  • Pakiet benefitów zgodnie z obowiązującymi zasadami w grupie Klienta

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Produkcja / Przemysł