PracaOferty pracy Warszawa › Sekretarka Medyczna / Sekretarz Medyczny

Kto szuka:

Medicover sp. z o.o.

Stanowisko:

Sekretarka Medyczna / Sekretarz Medyczny

Lokalizacja:

Warszawa, Wilanów, Al. Rzeczypospolitej 5

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • kompletowanie oraz archiwizację dokumentacji medycznej,
  • prowadzenie korespondencji wewnętrznej Oddziału Pediatrii i Ginekologii lub Oddziału Położniczego,
  • realizację zadań administracyjnych po okresie wdrożenia,
  • koordynację zamówień artykułów biurowych,
  • umawianie badań wewnętrznych zgodnie z przyjętą procedurą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jesteś idealnym/ą kandydatem/tką, jeśli:
  • dobrze znasz pakiet Microsoft Office,
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiesz dobrze organizować swój czas pracy,
  • masz podstawową znajomość zagadnień z zakresu medycyny - mile widziane,
  • znasz język angielski - mile widziane.

Firma oferuje:

Nasza oferta w pigułce:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w systemie 8h od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15 lub 8-16; niedziele i święta są zawsze wolne od pracy,
  • realne możliwości rozwoju i awansu w ramach struktury firmy,
  • wsparcie doświadczonego przełożonego,
  • program poleceń wewnętrznych – otrzymuj premie za polecenie osób do pracy,
  • prywatną opiekę medyczną – dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • dodatkowe benefity min. współfinansowana karta sportowa Medicover Sport, produkty na platformie Medicover Benefits (np. bilety do kina, vouchery na zakupy) i wiele więcej,
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover,
  • dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Medicover sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa