eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódzkie › Samodzielny Księgowy

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Samodzielny Księgowy

Lokalizacja:

Łódzkie

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Łódzkie
NR REF.: 1186129

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnego Księgowego.

Opis stanowiska:
Jako Samodzielny Księgowybędziesz odpowiedzialny za kompleksową obsługę finansowo-księgową firmy. Twoje zadania będą obejmować:

  • Księgowość ogólną: prowadzenie pełnej księgowości, w tym rozliczanie faktur, ewidencję operacji finansowych i bilansów.
  • Podatki: współpracę w zakresie przygotowywania deklaracji CIT, WHT oraz raportów do ZUS, GUS i NBP.
  • Sprawozdawczość: przygotowywanie raportów finansowych i analiz.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub pokrewnych.
  • Doświadczenie na stanowisku księgowego, preferowana praca w międzynarodowym środowisku.
  • Znajomość przepisów podatkowych i sprawozdawczości finansowej.
  • Umiejętność pracy w systemach księgowych - znajomość SAPa będzie atutem
  • Znajomość języka angielskiego - poziom komunikatywny
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie produkcyjnej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt