PracaOferty pracy Warszawa › Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Kto szuka:

ADN Akademia Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Lokalizacja:

Warszawa, Browary Warszawskie

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie dokumentów
  • kontrola zobowiązań, należności
  • bieżąca analiza sald kont bilansowych
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, pracownikami
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, wykonywanie obowiązków statystycznych
  • ewidencjonowanie projektów dofinansowanych ze środków UE i inne
  • sporządzanie raportów i zestawień dla potrzeb wewnętrznych spółki
  • współudział w tworzeniu polityki rachunkowości, planu kont
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US)
  • raportowanie do Głównej Księgowej oraz Managerów poszczególnych działów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • wykształcenie kierunkowe
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • znajomość co najmniej podstawowa Ustawy o Rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • dobra znajomość arkuszy excel
  • dobra organizacja pracy

Firma oferuje:

Co oferujemy
  • pracę w profesjonalnym zespole i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • otwartość i wsparcie ze strony przełożonych i zespołu
  • udział w ciekawych projektach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Blacharz samochodowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA ELEKTRYK/ELEKTROMONTER

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-15

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: ADN Akademia Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Księgowość / Audyt